Dış Çekimde İhtiyacınız Olacak Eşyalar

Posted by oznur 15/01/2018 0 Comment(s)

Düğün/Nikah günü çiftler için çok önemli bir gün. İnsanın hayatında bir kez yaşayacağı ve her anının kusursuz geçmesini temenni edeceği hayallerinin gerçekleştiği gündür. Böyle tempolu bir günde yaşanan duygu karmaşası çiftlere birçok şeyi unutturabilir veya küçük de olsa aksilikler yaşanabilir. Bu olası aksilikleri en aza indirmek veya ortada kaldırmak adına düğün veya nikah öncesi daha uygun bir zamanda elinize kağıt ve kaleminizi alın ve her ihtimale karşı bir ihtiyaç listesi hazırlayın. Herkes kendini ve nelere ihtiyacı olacağını bilir. Yine de çiftlere hatırlatma olması için aklımıza gelen ve genelde çekimler esnasında yaşadığımız tecrübelere binaen ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz eşyaları yazmak istedik.

Hanımlar için; ayaklarınızın içerisinde rahat edeceğini düşündüğünüz bir çift ayakkabı (babet, spor ayakkabı, terlik… tercih sizin)

Tüm gün çekimdi, düğündü, nikahtı, konukları karşılamaktı… derken makyajınızda illaki eksilmeler olacaktır. Bu yüzden makyajınızı taze tutmak için yedek ruj, allık, göz kalemi gibi kurtarıcı makyaj malzemeleri.

Mendil veya ıslak mendil.

Tel toka veya eşarp için ekstra toplu iğne.

Güneşli bir gün ise güneş gözlüğü. Rüzgarlı soğuk bir mevsime denk geldiyseniz şal, hırka tercih edebilirsiniz.

Yere serilebilecek bir örtü.

Atıştırmalık tatlı veya tuzlu aperatif yiyecek.

Mutlaka ve mutlaka su.

Size yardımcı olacak arkadaş.

Davetiye, nikah şekeri gibi çekime dahil edebileceğiniz güzel manevi detaylar.

 

Write a Comment